A
AA
AAA
A
A
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
Nazwa
Nazwa
BIP.gov.pl

    Struktura organizacyjna

    Prezydium Rady

    Dziekan

    Arkadiusz Bereza

    Wicedziekani

    Sławomir Bartnik
    Hanna Chabros
    Anna Fermus-Bobowiec

    Sekretarz

    Krzysztof Adamski

    Skarbnik

    Bartosz Gdulewicz

    Członkowie

    Halina Ejsmond-Zając
    Irena Kopiec


     

    Członkowie Rady

    1. Adamski Krzysztof
    2. Bartnik Sławomir
    3. Chabros Hanna
    4. Chruściel Paweł
    5. Cioch Barbara
    6. Ejsmond-Zając Halina
    7. Fermus-Bobowiec Anna
    8. Gdulewicz Bartosz
    9. Grzyb Jan
    10. Jarus Ewa
    11. Jastrząb Zbigniew
    12. Kaczor Edward
    13. Kępa Monika
    14. Klech Katarzyna
    15. Kopiec Irena
    16. Król Joanna
    17. Kubicz Leszek
    18. Kucharska-Derwisz Marzena
    19. Mazur Marek
    20. Misiejuk Ireneusz
    21. Wieleba Iwona

     

    Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

    Przewodniczący:

    Nieborak Urszula

    Zastępcy przewodniczącego:

    1. Bożena Bilkiewicz-Bańka
    2. Barbara Dubiel
    3. Tomasz Grabek
    4. Jerzy Piskorski
    5. Teresa Silmanowicz
    6. Artur Warych

    Członkowie:

    1. Bielecka Bożena
    2. Edeński Jarosław
    3. Fałdyga Piotr
    4. Filipek-Kraczek Zofia
    5. Franus-Wyrwich Beata
    6. Jakubowska-Rybczyńska Anna
    7. Kłos-Czerwińska Joanna
    8. Marcewicz Olimpia
    9. Marzec Tomasz
    10. Piórecka Ewa
    11. Strzelec Paweł

     

    Rzecznik Dyscyplinarny

    Rzecznik Dyscyplinarny

    Patrycja Kozłowska-Kalisz

    Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego

    1. Bryłowski Przemysław
    2. Miaskowski Jaromir
    3. Nogalski Jarosław
    4. Ogrodnik-Kołodziejczyk Beata
    5. Rzedzicka Magdalena
    6. Szczekala Agnieszka
    7. Ząbek Hubert

     

    Okręgowa Komisja Rewizyjna

    Przewodnicząca:

    Monika Markisz

    Członkowie:

    1. Chmiel Zbigniew
    2. Czerwińska Grażyna
    3. Górny Leszek
    4. Kowalik Agata
    5. Leńczuk Jacek
    6. Michniewicz Małgorzata
    7. Pecyna-Bądos Katarzyna
    8. Sobuś Rafał

     

    Członek Krajowej Rady Radców Prawnych

    Hanna Chabros


     

    Delegaci na XI Krajowy Zjazd Radców Prawnych

    1. Baron Dorota
    2. Bartnik Sławomir
    3. Bereza Arkadiusz
    4. Bereza Sławomir
    5. Burda Piotr
    6. Chabros Hanna
    7. Jastrząb Zbigniew
    8. Klech Katarzyna
    9. Koksanowicz Grzegorz
    10. Kozłowska-Kalisz Patrycja
    11. Kutrzuba Paweł
    12. Leńczuk Jacek
    13. Marcewicz Olimpia
    14. Nieborak Urszula
    15. Ogrodnik-Kołodziejczyk Beata
    16. Stecyk Teresa

     

    Komisja ds. integracji środowiskowej i komunikacji społecznej

    Przewodniczący:

    Katarzyna Klech

    Członkowie:

    1. Mariusz Filipek
    2. Ireneusz Misiejuk
    3. Paweł Kutrzuba
    4. Ewa Urbanowicz-Jakubiak

     

    Komisja ds. kontaktów międzynarodowych

    Przewodnicząca:

    Marzena Kucharska-Derwisz

    Członkowie:

    1. Barbara Cioch
    2. Małgorzata Dumkiewicz
    3. Katarzyna Klech
    4. Władysław Kossowski
    5. Marzena Świstak

     

    Komisja ds. socjalnych

    Przewodniczący:

    Jan Grzyb

    Członkowie:

    1. Teresa Piekarczyk
    2. Andrzej Pruszkowski

     

    Komisja ds. aplikacji

    Przewodnicząca:

    Anna Fermus – Bobowiec

    Członkowie:

    1. Anna Michalewska
    2. Monika Kępa
    3. Sławomir Pilipiec
    4. Iwona Szymanek-Mazur
    5. Hubert Ząbek

     

    Komisja wydawnicza (Rady Programowej czasopisma "Prawnik")

    Przewodniczący:

    Arkadiusz Bereza

    Członkowie:

    1. Krzysztof Adamski
    2. Anna Fermus - Bobowiec
    3. Ireneusz Misiejuk
    4. Mariusz Nowachowicz
    5. Ewa Urbanowicz-Jakubiak
    6. Iwona Wieleba
    7. Tomasz Woś

    Komisja Praw Człowieka

    Przewodniczący:

    Katarzyna Klech

    Członkowie:

    1. Bartoszcze Paulina
    2. Liżewski Bartosz
    3. Michniewicz Małgorzata
    4. Ogrodnik - Kołodziejczyk Beata

     

    Zespół radców prawnych do prowadzenia postępowania w sprawie wpisu na listę radców prawnych

    Przewodniczący:

    Sławomir Bartnik

    Członkowie:

    1. Adamski Krzysztof
    2. Gdulewicz Bartosz
    3. Gnutek-Jedenak Magdalena
    4. Kopiec Irena
    5. Kubicz Leszek

     

    Okręgowy Rzecznik Funduszu Seniora

    Irena Kopiec


     

    Okręgowy Zespół Wizytatorów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie

    Przewodnicząca:

    Ejsmond-Zając Halina

    Z-ca przewodniczącego:

    Kaczor Edward

    Członkowie:

    1. Bereza Sławomir
    2. Bilkiewicz-Bańka Bożena
    3. Buczyński Marcin
    4. Cieślukowska Anna
    5. Cioch Jakub
    6. Czerwińska Grażyna
    7. Derwisz Dominik
    8. Dubiel Barbara
    9. Fermus-Bobowiec Anna
    10. Filipek Katarzyna
    11. Filipek-Kraczek Zofia
    12. Gdulewicz Bartosz
    13. Gnutek-Jedenak Magdalena
    14. Górny Leszek
    15. Grzyb Jan
    16. Janusz Maria Anna
    17. Jarus Ewa
    18. Kamińska Maria
    19. Kępa Monika
    20. Klech Katarzyna
    21. Kopiec Irena
    22. Kozłowska-Kalisz Patrycja
    23. Krasuń Michał
    24. Kubicz Leszek
    25. Kucharska-Derwisz Marzena
    26. Lech Agnieszka
    27. Magryta Anna
    28. Markisz Monika
    29. Mazur Marek
    30. Mazur-Strzępka Kamila
    31. Milczek Małgorzata
    32. Misiejuk Ireneusz
    33. Myśliwiec Marek
    34. Pecyna-Bądos Katarzyna
    35. Piekarczyk Jolanta
    36. Rybojad Jan
    37. Skorynkiewicz Iwona
    38. Wagner Arkadiusz
    39. Żak Elżbieta

     

    Rzecznik Prasowy

    Ewa Urbanowicz
    Tel. 605 357 507
    e-mail: rzecznikprasowy@oirp.lublin.pl

     

     
    ⇑ do góry strony ⇑
    Opublikował: Łukasz Kamiński
    Publikacja dnia: 13.11.2019
    Podpisał: Łukasz Kamiński
    Dokument z dnia: 13.11.2019
    Dokument oglądany razy: 580
MegaBIP free